close
18. prosinec: pánská vůně UOMO Salvatore Ferragamo

18. prosinec: pánská vůně UOMO Salvatore Ferragamo

salvatore-ferragamo-uomo

Je tu čtvrtá adventní neděle a s ní další políčko našeho kalendáře, ve kterém se ukrývá výhra v podobě nové pánské vůně UOMO Salvatore Ferragamo.

Elegance a krása by postrádaly svůj smysl bez upřímného úsměvu. Užívejte si každý den a podělte se o svou radost i se svým okolím. Vždyť vyčarovat na lidské tváři obraz štěstí je tou nejvyšší metou, jakou může člověk dosáhnout. To vše je esencí příběhu nové pánské vůně UOMO Salvatore Ferragamo.

Salvatore_Ferragamo_UOMO

UOMO Salvatore Ferragamo

Nová UOMO Salvatore Ferragamo je charismatickou, orientálně-dřevitou variací, která zanechává nezapomenutelný dojem – přesně jako muž, který ji nosí. Svěže chladivou kompozici otevírá smyslné kouzlo zrozené z kombinace nečekaných ingrediencí – černého pepře, kardamomu a bergamotu. Srdce tepe v rytmu kultovního italského dezertu tiramisu doplněného o pomerančové květy a ambrox. Výsledkem je obraz italského muže – na jedné straně silného a sebevědomého svůdníka, který je zároveň i neodolatelně „k nakousnutí“. Kašmírové a santalové dřevo s fazolkami tonka pak už samotnou vůni „jen“ pečetí. Uomo, vůně života.

Tuto jedinečnou pánskou vůni UOMO Salvatore Ferragamo, EdT 30 ml v hodnotě 1289 Kč nyní můžete vyhrát. Napište nám do 22.12. na adresu redakce@fashionzoom.cz, jak by podle vás měl muž. Do předmětu uveďte „Salvatore Ferragamo“. Jeden z vás se může těšit na výhru.