close
19. prosinec: kosmetický balíček od společnosti Demdaco

19. prosinec: kosmetický balíček od společnosti Demdaco

Demdaco

Náš adventní kalendář se pomalu ale jistě dostává do finále a my otevíráme políčko 19. prosince. Dnes soutěžíme o kosmetický balíček od společnosti Demdaco, který obsahuje šampón a kondicionér francouzské značky Le Petit Olivier a luxusní krém na ruce Panier des Sens s červeným tymiánem.

LE PETIT OLIVIER ŠAMPÓN – GRANÁTOVÉ JABLKO A ARGANOVÝ OLEJ je určen pro barvené a melírované vlasy. S extraktem z granátového jablka a arganovým olejem. Vlasy jsou pružné, lesklé a zářící zdravím. Prodlužuje a chrání barvu vlasů. Objem: 250ml. Bez parabenů, barviv a fenoxyethanolu.

LE PETIT OLIVIER KONDICIONÉR VE SPREJI, BEZOPLACHOVÝ – GRANÁTOVÉ JABLKO A ARGANOVÝ OLEJ je určen pro barvené vlasy. Prodlužuje a chrání barvu vlasů. Vlasy jsou vyživené a hedvábně lesklé. Před použitím nutno protřepat. Naneste na mokré či suché vlasy, nesmívejte.  Objem: 150ml. Bez parabenů, barviv a fenoxyethanolu. Vyrobeno ve Francii.

PANIER DES SENS KRÉM NA RUCE – ČERVENÝ TYMIÁN obohacen o esenciální olej z červného tymiánu s osvěžujícími a povzbuzujícími vlastnostmi. Vyvinut pro ochranu Vaší pokožky. Vhodný i na velmi citlivé ruce a atopickou kůži. Obsahuje 20% bambuckého másla. Výživné složení. Rychle se vstřebává. Bez parabenů, barviv a Phenoxyethanolu! Kosmetika Panier des Sens je inspirovaná Středomořím, pocházející z jižní Francie. Díky výrobkům s jemnou texturou a vůní zvěčňuje krásu a eleganci Provence. Skvěle kombinuje přírodní složky s podporou místního hospodářství a snaží se zachovat úzký vztah s dodavateli.

Demdaco

Soutěžní otázka zní: Kdo založil značku Le Petit Olivier? Odpověď najdete na www.demdaco.cz. Své odpovědi posílejte do 23.12. na adresu redakce@fashionzoom.cz a do předmětu uveďte „demdaco“. Vyhrává 70. správná odpověď.