close
20. prosinec: dárkový set ALCINA Agevital

20. prosinec: dárkový set ALCINA Agevital

Alcina agevital

Okénko s datem 20. prosince přináší výhru v podobě vánočního dárkového setu vlasové kosmetiky Agevital od ALCINA.

Nová speciální péče, která dodává zralým, barveným vlasům vitalitu a lesk. Dárkový set obsahuje kompletní pečující řadu určenou pro ženy nad 40 let – pěsticí šampon, balzám a energetické sérum. Součástí setu je také pěna, která dodá zralým vlasům objem a zpevnění. Vše v originálním balení. Dárkový set obsahuje i něžné ALCINA zrcátko. Vánoční akční cena: 1 145 Kč

Alcina agevital

Anti-age péči si zaslouží nejen naše pleť, ale také vlasy. Proč? S přibývajícími roky se v těle zpomaluje buněčná aktivita, která ovlivňuje růst a kvalitu vlasů. Vlasy proto rostou více řídké, předčasně vypadávají, jsou suché, křehké a ztrácí vitalitu. Opakovaným barvením je navíc zatěžujeme. Nová řada péče ALCINA AgeVital je zacílena na problémy, které souvisí se stárnutím vlasů. Vysoce kvalitní receptura přípravků je navržena pro ženy nad 40 let s barvenými vlasy. Navrací vlasům jejich přirozený lesk, vitalitu a hebkost. Současně zklidňuje a regeneruje vlasovou pokožku a povzbuzuje růst vlasů.

Důležitá je nejen anti-age péče o pleť, ale i zralé vlasy potřebují speciální péči šitou na míru jejich potřebám.
Nové přípravky ALCINA AgeVital působí přesně proti problémům, které souvisí se stárnutím vlasů.

Soutěžní otázka zní: Kolik přípravků obsahuje řada vlasové kosmetiky ALCINA AgeVital? Odpověď najdete na www.alcina.cz. Své odpovědi posílejte do 24.12. na adresu: redakce@fashionzoom.cz a do předmětu uveďte „ALCINA“. Vyhrává 50. správná odpověď.