close
22. prosinec: tři vánoční balíčky od Yves Rocher

22. prosinec: tři vánoční balíčky od Yves Rocher

Vánočni balíčky Yves Rocher

Okénko s datem 22. prosince přináší soutěž o tři balíčky z vánoční limitované edice od francouzské značky rostlinné kosmetiky Yves Rocher. A co konkrétně budeme soutěžit?

Vánočni balíčky Yves Rocher

Balíček 1

Sprchový gel, tělové mléko a krém na ruce Mandarinka & Koření 

Ovocno-pikantní kombinace mandarinek a koření obohacená o výtažek z chrpy jemně čistí pokožku a zanechává ji příjemně provoněnou. Dermatologicky testováno.

Ovocno-pikantní vůně mandarinek a koření obohacená o bambucké máslo a sladký mandlový olej. Má lehkou texturu, rychle se vstřebává a zanechává pokožku sametově jemnou a lahodně provoněnou. Dermatologicky testováno

Okamžité pohodlí pro vaše ruce. Krém obohacený o smetanu, bambucké máslo a olej ze sladkých mandlí. Jemná textura a pikantně ovocná vůně mandarinek a koření zajistí rychlé vstřebávání a jemné a hydratované ruce. Dermatologicky testováno

Balíček 2

Sprchový gel, čistící gel na ruce a tělové mléko Brusinka & Mandle

Lahodná vůně brusinek a mandlí obohacená o výtažek z chrpy jemně čistí pokožku a zanechává ji lehce provoněnou. Dermatologicky testováno.

Mycí gel na ruce s vůní brusinek a mandlí, obohacen o výtažek z chrpy z ekologického zemědělství, zanechává vaše ruce hladké a příjemně provoněné. Dermatologicky testováno.

Má lehkou texturu, rychle se vstřebává a zanechává pokožku sametově jemnou a lahodně provoněnou. Dermatologicky testováno

Balíček 3

Sprchový gel, krém na ruce a sprchový gel s peelingem Hruška & Kakao

Sprchový gel pro pravé gurmány s hruškou a kakaem, obohacený o výtažek z chrpy z ekologického zemědělství, jemně čistí pokožku a zanechává ji příjemně provoněnou. Dermatologicky testováno.

Okamžitý komfort pro vaše ruce se smetanovou texturou obohacenou o organické bambucké máslo a olej ze sladkých mandlí. Jemná textura pro opravdové gurmány se rychle vstřebává, zanechává ruce jemné a hydratované. Dermatologicky testováno.

Exfoliační sprchový gel pro denní použití. Složení pro opravdové gurmány. Kombinace hrušky a kakaa obohacená o výtažek z chrpy z ekologického zemdělství, mletý kokosový ořech a semínka z meruňky. 100 % přírodní složení. Zanechává pokožku hladkou a příjemně provoněnou.

Napište nám do 28.12 na adresu redakce@fashionzoom.cz, který z těchto tří vánočních balíčků Yves Rocher byste chtěli vyhrát vy. Do předmětu uveďte „Yves Rocher“. Balíčky získává 50., 100. a 150. odpověď.