close
23. prosinec: parfémová voda Bvlgari Rose Goldea

23. prosinec: parfémová voda Bvlgari Rose Goldea

bvlgari rose goldea

Předposlední okénko našeho adventního kalendáře je otevřeno a přináší novou soutěž. Hrajeme o nádhernou parfémovou vodu Bvlgari Rose Goldea 25 ml v hodnotě 1499 Kč.

Bulgari představuje svou novou dámskou vůni Rose Goldea – poctu ženskosti, v níž se prolínají tóny vášnivé růže se sofistikovaným pižmem, aby společně vytvořily poselství smyslné a nekonečné touhy. Ke klíčovým inspiracím patří kultovní šperk Serpenti (had) – i díky němu se z Rose Goldea stává neodolatelný symbol plný náznaků a očekávání.

Dámská vůně Rose Goldea – pocta ženskosti, v níž se prolínají tóny vášnivé růže se sofistikovaným pižmem, aby společně vytvořily poselství smyslné a nekonečné touhy. Ke klíčovým inspiracím patří kultovní šperk Serpenti (had) – i díky němu se z Rose Goldea stává neodolatelný symbol plný náznaků a očekávání.

bvlgari Rose Goldea

Zářivá krása egyptské vládkyně Kleopatry, jež si nárokovala titul „Bohyně slunce“, inspiroval vůni stvořenou pro moderní ženu – bohyni. Je v ní Kleopatřina aura zakletá do podmanivého konceptu vzájemně se proplétajících lahodných tónů. Kleopatra – jako jedna z nejslavnějších milenek historie – údajně dokonale ovládla umění svádění a díky tomu si podmanila dva nejvýznamnější vojevůdce své doby – Julia Caesara a Marka Antonia. Té noci, kdy se Kleopatra rozhodla svést Marka Antonia, nechala dle legendy pokrýt celé své lůžko okvětními plátky růží. Růže, coby rostlina Egypťanům důvěrně známá, se stala její favoritkou a vybírala si ji vždy, když si přála zvýraznit svou jedinečné osobnosti – stala se doslova jejím vonným „podpisem“.

ROSE GOLDEA: vůně

Ušlechtilost růže a něžná smyslnost egyptského jasmínu se potkávají s hřejivou vášní bílého pižma doplněnou santálovým dřevem a kadidlem. Úvod patří kytici květů a šťavnatosti ovoce, aby vynikl kontrast s nadcházející nótou žhavého srdce. Tomu dominuje královna vší flóry ozdobená tiárou z bílých jasmínových kvítků. Jejich jemnost vyvažuje v samém závěru esence z bílého kadidla doplněná ušlechtilostí vzácného santálu a smyslností pižma.

Napište nám do 29.12. na adresu redakce@fashionzoom.cz, vůni jaké květiny máte spojenou s růžovou barvou. Jeden z vás se může těšit na výhru.