close
3 tipy na perfektní místa, která jsou jako stvořená pro vaši svatbu

3 tipy na perfektní místa, která jsou jako stvořená pro vaši svatbu

NOLA Restaurant

Ten, kdo najde lásku svého života, má vlastně už vše… Přesto se většina nevěst nesmíří se strohým „ano“ na uniformním úřadě. A to je dobře. Svatba by totiž měla být jedinečná. Měla by být kouzelným dnem, na který budou nejen snoubenci vzpomínat do konce života. Přinášíme vám 3 tipy na různá místa, která by se mohla zapsat do vašich vzpomínek.

Ve městě

Obřad i hostinu můžete uspořádat téměř kdekoliv. Nechce se vám ale jezdit daleko a ani zámecká atmosféra pro vás není to pravé? Oddejte se ve městě. Například Praha nabízí celou řadu krásných míst… Jedním z nich je restaurace NOLA, kterou najdete na Pankráci. Nejen, že zde opravdu skvěle vaří a vyjdou vstříc i těm nejnáročnějším nevěstám, navíc mají romantickou zahrádku s dřevěnou pergolou, která je obklopena kvetoucími stromy.  Své ano si zde můžete říct za přítomnosti oddávajícího z místní matriky. Výhodou je, že se na prvotřídní hostinu nemusíte vydávat nikam daleko 😊.

 

NOLA Restaurant

 NOLA Restaurant

Na zámku

Řada nevěst si svůj svatební den představuje jako z pohádky. Nádherné bílé šaty, družičky v růžové, romantická příroda… To a mnohem víc nabízí zámek Úholičky, který je z centra Prahy vzdálen jen půl hodinky jízdy autem. Prostředí zámečku s prvky romantismu a novorenesance má dlouhou historii, která na vás dýchne ze všech koutů. Samozřejmostí je catering a apartmán pro novomanželskou noc.

Na vodě

Plánujete-li svatební den v letních měsících, vyplatí se ho směřovat tam, kde není příliš horko. Na břehu řeky Vltavy je právě v létě opravdu příjemně. Obřad i následnou hostinu si můžete objednat na sedmimetrové lodi Port 62, která nabízí terasu, restauraci a klub v podpalubí. Může se tu tak odehrát svatba se vším všudy – od obřadu, přes hostinu až po následnou párty.

A co vy? Už máte své ideální místo, nebo stále hledáte?