close
4 tipy, jak se na podzim opravdu zahřát

4 tipy, jak se na podzim opravdu zahřát

I když občas vykoukne sluníčko, studený vzduch se nám zarývá hluboko pod kůži. Podzim ale nemusíte strávit zalezlí pod peřinou s knížkou v ruce. Venku je přeci jen nádherně! Máme pro vás 4 tipy, díky kterým rozehřejete své zmrzlé  smysly.

Nožky v teple

Největší chlad jde od podlahy, proto dbejte zvýšené pozornosti při výběru těch správných bot. A kdo říká, že funkční věci nemohou dobře vypadat? Moderní doba nám umožňuje koupi kvalitní obuvi třeba s hřejivým kožíškem, kterou si můžete vzít do města, aniž by váš outfit utrpěl nenávratnou újmu.

Kotníkové boty s kožíškem, HOGL, 7090 Kč

Chraňte si hlavu

Většina tepla uniká z našeho těla hlavou. Navíc zmrzlé čelo od neúprosného ledového větru den ještě nikomu nezlepšilo. Na vrchol se tak dostávají čepice, které spolehlivě splní svou funkci – zahřát nás. V zimě se navíc jedná o jeden z nepostradatelných módních doplňků.

Dámská čepice, Bogner 5085 Kč

Zahřejte se zevnitř

Praktickou stránku svého outfitu jste nepodcenili, přesto vás po příchodu domů roztřásá zima? Zkuste se rozehřát zevnitř. Spolehlivě zafunguje sklenička dobrého alkoholu, který vám do žil vlije nejen energii, ale také tak potřebné teplo.

Havana Club Anejo Especial
Havana Club Anejo Especial

Navoďte si letní atmosféru

O naší náladě rozhodují všechny smysly a to včetně čichu. Věděli jste, že právě čich je v mozku úzce propojen se vzpomínkami? Vyvolejte si doma letní atmosféru a vraťte se zpět o pár měsíců, kdy jste na pláži popíjeli drinky nebo v zahradě za domem trhali plnou náruč květin… Stačí zapálit svíčku, která provoní celý byt. K celkové domácí pohodě navíc přispěje mihotavý plamínek svíčky a jeho uklidňující praskání.

Vonná svíčka ve skl růže a gardenie, Dw Home, 558 Kč