close
„DO“ buďte k sobě upřímná, vzkazuje ženám Pandora

„DO“ buďte k sobě upřímná, vzkazuje ženám Pandora

„DO“ Pandora

Na oslavu jarní a letní kolekce 2017 značka PANDORA s hrdostí představuje kampaň „DO“, která má mnoho tváří; jejím cílem je ženy inspirovat, aby byly samy k sobě pravdivé a uvědomily si, v co věří.

Zdůrazňování pozitivního přístupu je jednou z klíčových hodnot značky PANDORA od jejího založení v roce 1982. Firma neustále usiluje o snižování dopadu svých aktivit na životní prostředí a podporuje udržitelné chování tím, že ve všech fázích výroby zdůrazňuje vědomé používání udržitelných postupů – od návrhů, materiálů a dodavatelského řetězce až po spokojenost a zdraví zaměstnanců, což je nejdůležitější.

 „DO“ Pandora

Kolekce „DO“, jejíž součástí je aktivní působení na několika platformách, představuje inspirativní osobnosti, jakou je například Mamé Adjei, podnikatelka a účastnice soutěže America’s Next Top Model. Mentoring pro mladé ženy, humanitární práce nebo vedení firmy – energické ženy představené v nové kampani jsou ztělesněním toho, co myslíme konáním „DO“ – abyste dělaly to, co podle vás stojí za to, a to i díky sebevědomí, které můžete podtrhnout jedinečným stylem PANDORA.

DO Pandora

PANDORA reflektuje sdílené ideály odpovědnosti vůči společnosti a životnímu prostředí, v kolekci „DO“ u ní stejně naladěné ženy najdou ujištění a motivaci ke konání a potvrzení své víry. Můžete být hrdá na to, že nosíte šperky PANDORA, a to nejen jako vyjádření vlastního stylu, ale také jako symbol něčeho „vyššího“, co je ztělesněno v kolekci „DO“, něco, co vás bude inspirovat, abyste našla novou sílu a odhodlání a upřímně si přiznala, kdo jste a co pro vás znamená život.

Pokud se chcete podívat na kampaň PANDORA DO na jaro a léto 2017, navštivte stránky www.pandora.net.
#DOPANDORA