close
Chcete se cítit jako princezna? S novou vůní od Lanvin Modern Princess můžete!

Chcete se cítit jako princezna? S novou vůní od Lanvin Modern Princess můžete!

Lanvin Modern Princess

Která z nás nechtěla být v dětství princeznou? Ne všechny dětské sny se nám splní, ale některým se můžeme alespoň trochu přiblížit i v dospělosti 🙂

Modern Princess – moderní princezna, příběh o svobodě, dobrodružství, intenzitě prožitku, ale také o ženskosti a smyslnosti. Jeho předsudky nesvázaná hrdinka žije lákavý život moderní princezny – dívky, která se nebojí porušovat žádná pravidla a obzvláště pak pravidla romantických vztahů. Je okouzlující, nezkrotná a divoce smyslná, řídí se jen svou vlastní vůlí, pohrává si s jistotami a tajemstvím. Nenechá se uvěznit, ničím a nikým. Je strůjcem svého vlastního osudu.

Lanvin Modern Princess

Proměnlivý a s mnoha různými tvářemi – takový je flakon nové vůně, odrážející osobnost moderní ženy. Jeho smyslné křivky zdobí rudé vertikální logo LANVIN. Kovový prsten jako symbol slavného módního domu je elegantně obtočen kolem hrdla flakonu. V souladu s protichůdnými emocemi, které v nás budí vůně, je i rozhodně moderní krabička vyvedená ve dvou výrazných barvách: rudé, která exploduje emocemi a z níž se vynořuje zářící bílé logo jako synonymum absolutní čistoty.

Lanvin Modern Princess – SEXY, ŠŤAVNATÁ, KVĚTINOVÁ VŮNĚ PRO PRAVOU PRINCEZNU!

Lanvin Modern Princess je parfém ukrývající nové pokušení. Ovocné tóny růžového jablka a červeného rybízu na smyslném základu sexy vanilkové orchideje.