close
Fashion story: Color hater

Fashion story: Color hater

fashion story color hater

Ztrácíte se ve změti pestrobarevných vzorů a neonových odstínů? Podlehněte s námi kouzlu černobílých variací a buďte šik za každých okolností.

Black Evening Lady
Když večer ještě nekončí…
Popelka ztratila střevíček při své zběsilé cestě domů, jakmile na hodinách odbila půlnoc. Pro vás je to však doba, kdy večírek terpve začíná a navíc – vy žádné boty přece neztratíte. Připoměňte si pohádkovou atmosféru alespoň špetkou tajemné rafinovanosti.  Věřte tomu, že lehce průsvitná sukně vyvolá mnoho obdivných pohledů v každé společnosti.

Color Hater adasdasda
SUKNĚ, Tally Weijl, 559 Kč, BODY, Intimissimi, cena na vyžádání, NÁHRDELNÍK, H&M, 299 Kč

DSC_7254a1
Boho Chic
Když chcete vědět jak chutná svoboda…
Konvence všedních dní vám nic neříkají. Směle si vykračujete po vlastní nevydlážděné cestě s nejistým cílem a spoustou nevyřčených přání. Inspirujte se stylem nespoutaných nomádů a zahalte se do splývavých látek, ozdobných krajek a vzdušných materiálů, které vám dodají kuráž vyjádřit svou pravou osobnost.

DSC_7466a1
ŠATY, H&M, 599 Kč, VESTA, F&F, 599 Kč, BOTY, Aldo 1899 Kč

DSC_7488a1

Punk Diva
Když nemáte náladu na romantické chvíle…
Známý výrok že “Hodné holky se dostanou do nebe a zlobivé tam, kam chtějí” nás nutí přemýšlet o tom, že občas není na škodu utrhnout se ze řetezu a probudit svou temnou stránku. Zahoďte podpatky a vneste do svého outfitu trochu anarchie. Ptáte se proč? Protože “Punk is not dead”!

DSC_7660a1
TOP, New Yorker, 329 Kč SUKNĚ, New Yorker, 359 Kč BOTY, Converse, 2299 Kč

DSC_7598sloz

 

Gentleman Look
Když toužíte nakouknout do světa mužů…
Oddělení s dámským oblečením znáte stejně dobře jako svých osmdesát párů bot a vaše vnitřní já volá po změně? Porozhlédněte se v šatníku drahé polovičky a okopírujte JEHO styl. Pánské kloboučky, elegantní jednoduché vesty a lakované mokasíny jsou přesně ty atributy, které hledáte.

DSC_7912sloz
KOŠILE, H&M, 999 Kč, KRAŤASY, Tally Weijl, 599 Kč, VESTA, Phard, 1499 Kč, BOTY, Beltissimo, 3499 Kč, HODINKY, Swarovski, cena na vyžádání

 

Queen of Elegance
Když vzpomínky nestačí…
Vítr ve vlasech, stopy v písku a západy slunce  nad Francouzskou riviérou ve vás vyvolávají touhu po emigraci? Oblékněte se do elegantních kostýmových kalhot, monumentálního slaměného klobouku, lodiček à la Chanel a připomeňte si tak nesmrtelné momenty z míst , která vám navždy zůstanou vryta do paměti.

DSC_7973a1
KALHOTY, F&F, 699 Kč TOP, Butik Fashion Island, BOTY, Calvin Klein, 2399 Kč, KLOBOUK, Tally Weijl, 399 Kč

DSC_7930a1

Crazy Extravagant
Když chcete jít proti proudu…
Pravidla jsou tu od toho, aby se porušovala. Pokud si v módě věříte víc, jak v malé násobilce, klidně kombinujte nekombinovatelné a odhalte i to, co by pro fashion puritány mělo zůstat zahaleno. Na první pohled neslučitelné materiály a vzory mohou nakonec vyústit v takový výsledek, za který by se nestyděl ani světoznámý John Galliano.

DSC_8479a1
KOŠILE, Guess, Van Graaf, 2290 Kč, PODPRSENKA, Intimissimi, cena na vyžádání, SUKNĚ, H&M, 1299 Kč

DSC_8512a1

Foto: Daniel Zahrádka, Modelka: Hana Babak, Styling: Karin Šnýdrová, Petra Zahrádková, MUA: Daniela Kremláčková