close
Dvojitá podzimní romantika: Vyrazte na jachtu do Benátek

Dvojitá podzimní romantika: Vyrazte na jachtu do Benátek

Myslíte, že u moře je krásně jen v létě? Pak vás vyvedeme z omylu. Chcete zažít něco netradičního? Pár dní, které si budete pamatovat celý život? Pronajměte si na pár dní jachtu v Benátkách a užijte si podzimní nebo zimní romantiku na palubě. Benátky a jejich okolí jsou jako stvořené pro výlety na lodi.

Loď je možné si pronajmout samotnou a využívat ji jako houseboat za cenu 50 € na den nebo s kapitánem za 100 € na den. Maximální kapacita jachty je 6 lidí. Interiér lodi disponuje 3 kajutami, každá má skříň a postel s peřinami a povlečením. Večeři si můžete vychutnat v jedné z benátkých malebných restaurací nebo si něco dobrého připravit v plně vybavené kychyňce. Jachta momentálně kotví v Cavallinu na severním konci Benátské laguny.

Jak se tam dostanete:
Cesta do Benátek se dá realizovat mnoha způsoby. Můžete se vydat autem, vzdálenost z Prahy je cca 800 km a cesta je poměrně snadná. Autobusy jezdí každý den. Doprava vlakem je sice dražší, ale zato pohodlnější. Nejrychleji se ale do Benátek dostanete samozřejmě letecky, společnost Wizzair létá každé úterý a sobotu a ceny jsou také příjemné.

FZ tip: Prožijte letošního silvestra netradičně a stylově! Vyplujte z přístavu a pozorujte benátský ohňostroj z moře. Cena za lod’je 200 € na den.

Rezervovat jachtu můžete a více informací se dozvíte na benda@adnotam.cz

Pohled na loď zezhora