close
Inna Puhajková: Naučila jsem se ostatní neřešit

Inna Puhajková: Naučila jsem se ostatní neřešit

Inna Puhajková

Krásná moderátorka sportovních zpráv Inna Puhajková dnes slaví 30. narozeniny a my vám při té příležitosti přinášíme rozhovor o módě, stylu, sportu i bilancování. A Happy Birthday, Inno!

Inna Puhajková

FZ: Inno, jsi ten typ, který rád bilancuje a je třeba i sentimentální, nebo žiješ přítomností, minulost necháváš za sebou a hledíš do budoucnosti?
I:
Mít vzpomínky je důležité, ale žít jen z nich se nedá. Nevím, kdo to řekl, ale je to velice pravdivé:) Žiju absolutně přítomností, nerada plánuju a ani to moc neumím.  Na druhou stranu ráda cestuju, takže si občas nějaké to volno dopředu naplánovat musím. Jinak bych se nikam nedostala 🙂

FZ:  Na televizní obrazovce Tě vždy vidíme perfektně upravenou. Jaký styl oblékání preferuješ v soukromí? Ovlivnilo Tě v tomto směru těch několik let, které jsi strávila v zahraničí?
I:
Rozhoduju se hodně podle nálady a také záleží na dané příležitosti. Do společnosti  volím elegantnější kousky, ve volném čase naopak raději sáhnu po něčem sportovnějším, v čem je mi příjemně a pohodlně. Ideální je asi kombianace obojího, taková ležérní elegance 🙂 Nevím, jestli zahraničí ovlivnilo můj styl oblékání, ale rozhodně mě to naučilo neřešit druhé, což je trochu česká povaha. V Americe potkáte hodně extrémně oblečené lidi v opravdu nekombinovatelných prvcích. Tady by si na takového člověka každý ukazoval prstem a byl by pro smích, tam se nikdo ani neotočí. I když je to občas velký úlet, tak se mi líbí ta svoboda oblékání, že si každý chodí v čem chce a každý to toleruje. To tu pořád chybí.

Inna Puhajková
TOP, Lindex, SUKNĚ, Zara, BOTY, Reserved

FZ: Do jaké míry můžeš ovlivnit, co budeš mít během vysílání na sobě? Prozradíš našim čtenářkám, jak se vybírá oblečení pro televizní moderátorku?
I:
Máme tu kostymérnu, ve které má každá moderátorka oddělení se svým oblečením a z toho se potom sestavuje styling na zprávy. Já do toho moc nezasahuju. Jsou tu určitá pravidla, která jsou nastavená a my je musíme dodržovat, takže to ani moc nejde.

Inna Puhajková
Vlevo: Svetr, Tally Weijl, SUKNĚ, New Yorker, KABELKA, Longchamp, Beltissimo, BOTY, Carmens Padova, Destroy, Chodov. Vpravo: SAKO, Zara, PODPRSENKA, Lindex, KALHOTY, Lindex, BOTY, Reserved

FZ: Co nejraději děláš ve volném čase, když si chceš odpočinout? Dáváš přednost aktivnímu nebo spíše pasivnímu odpočinku? Jaký je tvůj nejoblíbenější sport?
I:
Ono toho volného času v poslední době moc není, takže když můžu, tak se většinou snažím spíš odpočívat. Masáž, kino, dobré jídlo nebo jen klidný večer doma.  Sport jsem teď přes zimu docela dost zanedbávala, ale s příchodem jara bych to chtěla změnit. Těším se na kolečkové brusle, kolo, tenis. Sportování venku mě baví nejvíc.

FZ: My Ti k narozeninám přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a pracovních úspěchů do dalších let. Co bys popřála čtenářkám Fashiom zoomu?
I:
Všem čtenářkám přeju, aby každý den našly nějaký důvod k úsměvu, protože je to ta nejlepší ozdoba každé ženy.

Inna Puhajková

Foto: Daniel Zahrádka, MUAH: Veronika Boho, styling: Karin Šnýdrová a Petra Zahrádková