close
Jarní a letní kolekce Puma Fenty by Rihanna od března konečně v českých obchodech!

Jarní a letní kolekce Puma Fenty by Rihanna od března konečně v českých obchodech!

Puma Fenty by Rihanna

Hurá, hurá, hurá! Již od 9. března jsou v České republice k dostání první vybrané kousky kolekce Puma Fenty by Rihanna, a to exkluzivně v pražské prodejně Footshop a další produkty včetně oblečení a doplňků, budou v prodeji v průběhu dubna, května a června.

V jarní kolekci se mísí inspirace 18. stoletím, francouzským rokokem a neoklasicismem a sportovním pouličním stylem. Kolekce je charakteristická mixem extravagantních materiálů, složitých volánů, plisování, krajek, korzetových forem, hravých mašlí a proplétáním mužských a ženských aspektů. To vše v jemných odstínech růžové, mátové, levandulové a bílé. Rihanna rovněž zůstala věrná sportovnímu dědictví značky PUMA a proměňuje v nové struktury tradiční běžecké soupravy, boxerské oblečení, tenisové šaty či polo trika. Kolekce si hraje s tvary a velikostmi, nechybí ani oversized modely.Puma Fenty by Rihanna

Jako první budou do prodeje uvolněny jedinečné boty, které způsobily pozdvižení již loni v září při své prezentaci na přehlídce v Paříži. FENTYxPUMA Bow Slides v olivové a stříbro-růžové pozdvihují obyčejnou letní obuv k bazénu do nových sfér, a to díky té nejjemnější kůži a výrazné mašli. FENTYxPUMA Bow Sneaker, velmi ženská verze kultovních běžeckých bot Trinomic, je laděna do stejných tónů. FENTYxPUMA Sneaker Boot Zip využívají platformy, zajímavého řešení zipů a kombinací saténu a kůže. Čtvrtou botou v kolekci je FENTYxPUMA Lace Up Heel z prémiové kůže s jehlovým podpatkem.

Puma Fenty by Rihanna

FENTYxPUMA

„Je to, jako kdyby Marie Antoinetta vyrazila do tělocvičny,“ řekla Rihanna o kolekci. „Jsem nadšená, že je kolekce konečně venku. Byla to velká zábava a zajímavá zkušenost, něco tvořit, pak to vidět na molech a nakonec i v obchodech. Už se těším, jak ji budou nosit lidi venku na ulici, jak vše zkombinují a jak zakomponují modely z řady FENTYxPUMA do svého každodenního života,“ dodala zpěvačka.

Puma Fenty by Rihanna

A pokud máte pražský Footlocker trochu z ruky, nezoufejte. Kolekce bude k dispozici i na puma.com 🙂