close
Máte rádi nevšední a netradiční gastronomické zážitky? Máme pro vás tip!

Máte rádi nevšední a netradiční gastronomické zážitky? Máme pro vás tip!

Hotel Savoy

Máte rádi nevšední a netradiční gastronomické zážitky? Máme pro vás tip! Vyrazte 23. června oslavit Svatojánskou noc do Restaurantu Hradčany Savoy na pražském Pohořelci. Vy i vaše ratolesti si užijete nejmagičtější noc v roce plnou tradic a kouzel. Svatojánská slavnost se uskuteční pod širým nebem 23. června od 18:00 na terase Hotelu Savoy s výhledem na Petřín a Strahovský klášter. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program a Svatojánský bufet se specialitami z grilu, které pro vás připravil šéfkuchař Petr Patočka se svým týmem.

Hotel Savoy

V doprovodném programu se vy i vaše děti můžete těšit na hledání pokladu, kouzelnickou show, kreativní dílničku na téma pohádkových bytostí, přivolávání deště, magii bylinek a lásky, čarodějnickou svatbu, tanec bludiček a divoženek a také ohnivé překvapení.

Svatojánský bufet zahrnuje bohatý salátový bar, speciality z grilu z mnoha druhů masa s rozmanitým výběrem dresinků, domácím pečivem, pestrou grilovanou zeleninou a dalšími přílohami. Nebudou chybět ani lahodné dezerty, jako grilovaný ananas a ovocné špízy s krémem z mascarpone. V ceně bufetu jsou také pro každého 2 sklenice vína či piva, ovocné limonády a voda.

Hotel Savoy

Na speciální svatojánský bufet se mohou těšit také vaše děti a vyberou si z něj i ty nejmlsnější jazýčky.

Kompletní menu najdete zde.

Cena: 1290 Kč / dospělý, 590 Kč / dítě, děti do 5-ti let zdarma.