close
Modelka Aneta Vignerová: Výrazná rtěnka vše zachrání!

Modelka Aneta Vignerová: Výrazná rtěnka vše zachrání!

Od výhry v Miss ČR sice uběhlo již 6 let, Aneta Vignerová ale vypadá stále lépe. Své tajemství krásy a nejoblíbenější beauty produkty pro vás odhalila v našem rozhovoru.

Img0571a2

FZ: Aneto, prozradíš nám nějaký svůj tajný tip na krásu?
A: Žádný speciální trik nemám 🙂 Myslím, že za svůj vzhled můžu do jisté míry poděkovat Pánu Bohu. Má pokožka i vlasy jsou při mé práci celkem dost zatěžované. Proto i když jsem šťastná, že jsem dostala do vínku takovou pleť, kvalitní a pravidelnou péči nezanedbávám ani nepodceňuju. Myslím, že je to důležité i pro stáří, kdy se tato investice viditelně vrátí.

FZ: Podle čeho si vybíráš kosmetiku?
A: Určitě dám ráda na doporučení. Už rok chodím na úžasná kosmetická ošetření do salonu krásy Dibi Praha na Vinohradech, kterého jsem zároveň tváří. Snažím se chodit pravidelně na ošetření pleti a vždy se pak cítím jako znovuzrozená. Co se týká kosmetických produktů a dekorativní kosmetiky, nechám si ráda poradit od paní majitelky salonu Marie Trupiano.

FZ: Kolik času trávíš ráno v koupelně?
A: Nijak zvlášť to nepřeháním. Když nepočítám sprchu, tak asi 15 minut. Vyčistit zuby, udělat culík a nalíčit se. Nic složitého. Ale také samozřejmě záleží, jestli vyrážím na nějakou akci a na jakou. V tom případě se svěřuji do rukou profesionálů.

Img0621b

 

FZ: Jaký je tvůj nejoblíbenější parfém? Jsi věrná jednomu nebo je střídáš podle nálady?
A: Parfémů mám více, ale už roky je mým nejoblíbenějším Chanel Coco Mademoiselle.

FZ: Co ti nikdy nesmí chybět v kosmetické taštičce?
A: Rozhodně rtěnka. Tu u sebe nosím pořád. I když jsem téměř nenalíčená, tak výrazná rtěnka to vždy zachrání. Taky mi nesmí chybět oblíbená termální voda ve spreji a desinfekce na ruce.

FZ: Jak nejraději relaxuješ?
Na prvním místě určitě spánkem:-) Ale taky moc ráda vařím. Hrozně mě baví nakupování potravin. Pustím si nějaký pěkný film a uvařím něco dobrého. To je pro mě nejlepší odpočinek.

 

I když jsem téměř nenalíčená, tak výrazná rtěnka to vždy zachrání.

 

AnetaVkosmetika
EDP Coco Mademoiselle/ 50 ml, Chanel, 2899 Kč, MINERALIZUJÍCÍ ŠAMPÓN, Farmagan, 440Kč, MAKE UP V KAPKÁCH, Korff, 1180 Kč, TERMÁLNÍ VODA VE SPREJI, Avène, 50ml, 79 Kč, SATÉNOVÁ RTĚNKA, Korff, 630 Kč

Foto: Daniel Zahrádka/ Farmagan, MUA: Soňa Zuberová, Hair stylist: Jana Adamcová