close
„Nechte vyniknout vaše vlasy!“ „ Zamyslete se!“ „Zjednodušte to!“ „GO KLIER!“

„Nechte vyniknout vaše vlasy!“ „ Zamyslete se!“ „Zjednodušte to!“ „GO KLIER!“

Kadeřnictví Klier přichází s projektem první portfolio a dává prostor nejmladší generaci kreativců. Myšlenka celkové kampaně je velmi současná a reaguje na celosvětové trendy jako slow food a slow fashion. Tedy zpomalení rychlého a spotřebního průmyslu. Ne náhodou mladí tvůrci pracují s další podstatnou stránkou kadeřnictví a to s tím, že se jejich pobočky nacházejí prakticky v každém městě a navíc v nákupních centrech. Editorial chce promlouvat k široké veřejnosti.

Editorial vznikl především ke kolekci účesů, kterou vytvořila Marie Jarschelová (Kadeřnictví Klier Liberec). Modely oblékla Lenka Vacková (absolventka atelieru Liběny Rochové) a vyfotil František Svatoš (absolvent bakalářského studia fotografie). Pod konceptem GO KLIER by Klier navrhli a společně realizovali editorial, který prezentuje:

„SLOW FASHION GO KLIER!“  „SLOW SHOPPING GO KLIER!“  „MAKE YOUR STYLE KLIER!“

“Vlasy máme na sobě pořád, nejde je převléknout ani tak snadno změnit.  A právě v Čechách nejsme zvyklí o vlasy adekvátně pečovat. K čemu vám bude nový svetřík, když při prvním pohledu každý uvidí zplihlé vlasy bez střihu, barvy a života. Vlasy jsou korunou krásy a vypovídají o nás mnohem více, než uniformní tričko nadnárodní značky, které stejně za měsíc vyhodíte, protože v něm budou díry nebo vám třeba ani nesedne. Kvalita a krása vlasů spočívá i ve zdravém životním stylu, čistotě a pravidelné péči.” říká Marie Jarsfelová

KLIER HAIR

V kolekci, kterou vytvořila MarieJarschelová (22), jsou tři rozdílné modely. Žena, dívka, a chlapec reprezentují otevřenost projektu pro všechny věkové skupiny. Střihy jsou klasické a podtrhují osobnost modelu. Jsou jednoduché a spatřujeme krásu v jejich precizním provedení a dlouhodobé péči o vlasy, která předcházela samotnému fotografování. Pro focení Marie zvolila styling do velkých vln, který účesům dodal na objemu a výrazu.

GO KLIER GO KLIER

KLIER FASHION

Modely jsou oblečeni do čistě bílých oděvů, které zrecyklovala a upravila Lenka Vacková. V kolekci GO KLIER využila oblečení ze secondhandů, to je doplněno o potisk GO KLIER, který společně s vrstvením různorodých materiálů působí velmi současně a editorial tak sceluje.

Kredity:

hair: Marie Jarschelová, photo: František Svatoš, fashion: Lenka Vacková, makeup: Lucie Muchovičová, models: Pure Model Management, artdirector, produkce, PR: Lenka Balounová