close
Kam na nejlepší Hot Dog v Praze? Rozhodně do FISH & CHIPS 21 v Dlouhé!

Kam na nejlepší Hot Dog v Praze? Rozhodně do FISH & CHIPS 21 v Dlouhé!

Znáte to. Většinu dní se sice snažíte jíst zdravě, ale občas vás přepadne nepřekonatelná chuť na nějaké to malé zhřešení.
V tom případě musíte navštívit pražské bistro Fish & Chips 21 Dlouha St., které si za necelé tři roky své existence získalo skvělou reputaci.
Je to ideální místo na rychlé občerstvení během podzimní procházky Prahou nebo povinnou zastávku na víkendovém nočním tahu. V pátek a sobotu je totiž otevřeno celou noc do 6 do rána!

fish & chips Dlouhá

Hot dog si můžete klasicky vzít do ruky jako take away nebo si ho vychutnat ve stylovém autentickém interiéru, kde se budete cítit jako v pravém londýnském fish & chips bistru. Cena je popravdě trochu vyšší než za běžný párek v rohlíku od stánku, ale zase máte jistotu, že ve vašem párku je jen to nejkvalitnější maso. Zkusit také můžete novinku na jídelním lístku – Rybí Hot Dog, který je jako ostatně všechny produkty 100% home made.

rybí hot dog
Rybí Hot Dog je novinkou, kterou rozhodně musíte ochutnat.

Za ochutnání stojí i další dobroty z nabídky zdějšího menu. Bezkonkureční fish & chips z čerstvého halibuta nebo tmavé tresky s hráškovým pyré a hranolkami v novinách nebo šťavnatý hovězí burger. Pokud jste navíc pivní fajnšmekr, nabídka několika desítek piv vás doslova ohromí.

fish & chips
Bezkonkurenční fish & chips

Ale pozor, hrozí závislost!

Foto: Fish & Chips Dlouha 21 St.