close
Luxusní značka Hysteria by Happy Socks změní váš pohled na ponožky!

Luxusní značka Hysteria by Happy Socks změní váš pohled na ponožky!

Hysteria

Tento podzim vkročte do Hysterie! Kreativní síly stojící za značkou Happy Socks vám přináší zcela nový lifestylový brand pro moderní, sebevědomé ženy. Seznamte se s luxusní řadou Hysteria, která vás donutí navždy změnit svůj pohled na ponožky.

Hysteria by Happy Socks

Značka věří tomu, že ponožky mají mnohem větší potenciál jako módní doplněk a prostředek sebevyjádření, než se jim až donedávna přiznával. Módní značky kategorii ponožek většinou přehlížely a ženám tak nabízely omezené možnosti a inspiraci. Hysteria přináší změnu – mocný doplněk, který váš osobní styl dokáže rozšířit a pozvednout.

HYSTERIA

Hysteria, jak už název napovídá, si slibuje hodně. Jako první lifestylový brand zaměřený výhradně na dámské ponožky chce zaplnit mezeru na trhu a dopřát ženám milujícím módu nový prostředek sebevyjádření a pozvednutí osobního stylu.

Hysteria by Happy Socks

Ponožky jsou k dostání v široké škále stylů, délek, vzorů a materiálů, od lesklé mercerizované bavlny, viskózy po bezešvý nylon. Design ponožek je inspirován vizuálním uměním a architekturou, výrazná grafika se snoubí s geometrickými vzory a spoustou drobných detailů, o kterých možná budete vědět jen vy sama.

Oficiální launch značky je 1. září 2017 🙂  Seženete na www.urbanlux.cz a ve vybraných prodejnách.