close
Novinka Sokolovna Průhonice – kaviárové ošetření La Prairie

Novinka Sokolovna Průhonice – kaviárové ošetření La Prairie

Sokolovna Průhonice

Sokolovna Průhonice není jen záruka dobrého jídla. Abyste se cítili stále svěží od hlavy až k patě, zregenerovaní, uvolnění, zkrátka v opravdové pohodě, otevřeli pro Vás a celou Vaši rodinu v Sokolovně také komfortní relaxační salón s vybranými wellness službami. O krásu, mladost a jas Vaší pleti se postará exkluzivní švýcarská kosmetika La Prairie, kterou se nechávají hýčkat světové celebrity.

Sokolovna Průhonice

Luxusní kaviárové ošetření, které okamžitě zpevní pleť, dodá jí perfektní odstín a zlepší její strukturu.
Kaviárové perličky a kaviár, který pronikne do pleti pomocí masáže tváře a očního okolí, rozjasní i nevýraznou pokožku. Ultimate Caviar lift Facial doba ošeření 1.30h (cena: 3490 Kč)

Ošetření začíná masáží zad následuje péče o obličej ,krk a dekolt a to peeling, aplikace sér, masáž teplými dermagloby (skleněné koule), dále mikromasáž očního okolí, masáž obličeje krku a dekoltu, aplikace masky, peeling, masáž a zábal rukou a na závěr aplikace krémů popřípadě líčení, na přání klientky.

Sokolovna Průhonice

Vyživující a hydratující látky je potřeba do těla dostat nejen zvenčí, ale i zevnitř. Každá klientka k ošetření dostane čerstvě vymačkanou šťávu z ovoce a speciální artéskou vodu, která dokonale hydratuje pleť.

Sokolovna Průhonice