close
Proměna čtenářky Martiny

Proměna čtenářky Martiny

17.12.2015proměna čtenářky2Comments
proměna čtenářky

Fashion zoom magazín vám přináší první proměnu naší čtenářky. Velká milovnice psů Martina (24) žije v Praze a studuje kynologii na Zemědělské univerzitě v Praze. Ve volném čase se věnuje své neziskové organizaci Sense of Touch, která se zabývá canisterapií a odebíráním psů z nevhodných podmínek a jejich následným umisťováním do nových domovů. A protože nás její odhodlání najít psím miláčkům konečně milující páničky chytlo za srdce, rozhodli jsme se Martinu překvapit a darovat ji den, který bude pro změnu patřit jen jí.

proměna čtenářky

Martina měla velmi dlouhé, dva roky nebarvené a nestříhané vlasy. Jak přiznává, neměla díky svým aktivitám čas se vlasům věnovat. Od proměny nečekala radikální změnu vzhledu nebo image, chtěla se cítit upraveně a krásně. V pražském salónu Hair We Are se Martiny ujal kadeřník Libor Smrž. Slečna měla opravdu dlouhé vlasy, ale byly splihlé a nedržely tvar. Konečky byly slabé a unavené. Díky nim působila celá hříva bez objemu. Libor nejprve zkrátil délku asi o 15 cm a pak vlasy lehce sestříhal. “ Pro zvýraznění u obličeje jsem se rozhodl pro dlouhou patku, která nadzvedne vždy vlasy u hlavy do objemu a celkový účes pak vypadá vzdušněji a lépe,” dodává Libor.

postup1

Martina měla jen v koncích zbytky kdysi nanesené barvy. Kadeřník Libor se proto rozhodl pro jemné zesvětlení pomocí přelivu. Aby byla barva zajímavější a probarvenější, udělal i pár melírů na temeni hlavy. Celý účes pak přelil hnědo-zlatavým a přesto tmavě blonďatým přelivem, aby vlasy dostaly zářivý lesk a barvu. Vlasy nakonec vyfoukal do objemu a nechal přirozeně volně.

postup

Vizážistka Katka se rozhodla pro mladistvý šik look. “Použila jsem make-up značky Lancôme teint Miracle, který pleť sjednotí a dodá ji přirozeně zdravý vzhled. Obočí jsem dodala nový a širší tvar,“ dodává make-up artistka Katka Kuzmová. Kočičí oči pak vizážistka vytvořila pomocí tmavě hnědé a světle broskvové rozjasňující barvy a na závěr použila černou linku. Lícní kosti lehce vykreslila bronzerem a rty broskvovým leskem Guerlain kiss kiss. Make-up na závěr zafixovala pudrem Sensai Kanebo. postup3

postup4

,,Chtěla bych poděkovat celému týmu Fashion zoomu za úžasný den. S proměnou jsem strašně moc spokojená a cítím se skvěle,“ říká usměvavá Martina.

proměna čtenářky
TOP, Orsay, 499 Kč, Kardigan, New Yorker, 499 Kč

Foto: Daniel Zahrádka, Vlasy: Libor Smrž/Hair We Are, MUA: Katka Kuzmová/Hair We Are