close
Save the date: 31.10. Benefashion pro Projekt 35 v rámci Designbloku

Save the date: 31.10. Benefashion pro Projekt 35 v rámci Designbloku

Benefashion pro Projekt 35

Významní čeští módní návrháři se spojili, aby vytvořili modely nesoucí příběhy mladých žen, které zastihla rakovina prsu v nejméně očekávanou dobu. V době, kdy jim bylo méně než 35 let a vůbec si nepřipouštěly, že by se jich mohla rakovina týkat. Jejich příběhy budou veřejnosti představeny prostřednictvím originálních modelů a netradiční choreografie módní přehlídky konané 31. 10. v rámci akce Designblok.

Benefashion pro Projekt 35

Benefashion pro Projekt 35

Jako „modelky“ se v rámci Benefashion představí mladé pacientky, které onemocněly rakovinou prsu. Modely pro ně benefičně vytvořilo 12 významných českých módních návrhářů, kteří se do projektu Benefashion zapojili: Liběna Rochová, Denisa Nová, Pavel Brejcha, Monika Drápalová, Hana Zárubová, Camilla Solomon, Kateřina Geislerová, Petra Balvínová, Alešbáry, Petra Ptáčková, Petr Kalouda a Klára Nademlýnská.

Akce Benefashion pro Projekt 35 se koná poslední říjnový den, přičemž tak symbolicky uzavírá říjen, který je celosvětově vnímám jako měsíc boje proti rakovině prsu. Projekt 35 je speciální program, jejž připravila skupina odborníků Onkologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. LF UK v Praze a Masarykova onkologického ústavu v Brně pro skupinu mladých žen ve věku do 35 let, které onemocněly karcinomem prsu.Více informací je k dispozici na webu: www.projekt35.cz

 

 

Pondělí 31. října 2016

Zahájení přehlídky v 18.00 hodin

Garden stage Designbloku

Průmyslový palác, Výstaviště 67, Praha 7 – Holešovice