close
Save the date: CZECH DESIGN WEEK ZAČÍNÁ JIŽ 27.11.

Save the date: CZECH DESIGN WEEK ZAČÍNÁ JIŽ 27.11.

Czech design Week

Máte rádi neotřelou, nezávislou a originální tvorbu? V tom případě si nesmíte nechat ujít mezinárodní festival designu Czech Design Week, který letos startuje již 27. listopadu.

Do designového festivalu se v rámci týdenní prodejní výstavy zapojí 150 designérů. Z toho 70 se představí nově na adrese Hybernská 4, zbývající si mohou návštěvníci prohlédnout v partnerských prostorách celkem osmi design storů a dvou galerií. Letošním partnerem CZDW je dále London Design Fair.

Z vybraných českých designérů se můžete těšit například na Adama Turečka, Pavla Kopřivu juniora, Martina Tvarůžka, Barboru Gažovou, Cyrila Dunděru, Dominiku Petrtýlovou, Elišku Slámovou, Evu Mafkovou, Jitku Mádlovou, Radima Slováka, Vladimíra Staňka, Lucii Volkovou a další. Svou práci na festivalu dále představí světově uznávání zahraniční hosté jako Sebastian Pietkiewitz, Alis Merhaut, Chris Watson Tesselation art, Steven Bello, Fernando Echeveria a další.

Czech Design Week – Martin Tvarůžek

V partnerských prostorách CZDW si mohou jeho návštěvníci v době trvání festivalu zdarma prohlédnout expozice nabízející dalších 80 umělců. Tito partneři budou označeni a jsou jimi Galerie 1, 100CLASS Concept Store, dva Koh i noor Store Prague, Leo Macenauer Showroom, Pratique, Vladan Běhal Design Store, The Chemistry Design Store.

Czech Design Week - Frau Caze
Czech Design Week – Frau Caze

Více informací se dozvíte na www.czechdesignweek.cz.