close
SOU100 – CHUŤ ČESKA V KAŽDÉM SOUSTU

SOU100 – CHUŤ ČESKA V KAŽDÉM SOUSTU

Praha má novou restauraci, která stojí za vyzkoušení! Ba co víc, sem se budete chtít brzy vrátit! Unikátní koncept, který vsází na špičkovou gastronomii, osobní přístup, preferuje ryze české suroviny a dodavatele a všechna jídla páruje s tím nejlepším pivem! Nadčasový design restaurace dotváří naprosto jedinečný dojem. V srdci pražského Žižkova zkrátka vyrostl stánek moderní gastronomie, který tato čtvrť tolik potřebovala! A nadšené ohlasy dávají tušit, že se svého „sousta“ dočkají i jiné čtvrti. Naše hlavní metropole tak má konečně to, co dlouhá léta postrádala – kvalitní českou pivní restauraci – SOU100.

SOU100

SOU100 je moderní česká pivní restaurace, kde si dávají záležet na původu surovin a proto vaří výhradně z těch domácích. „Vize Sou100 vychází z národní hrdosti. Nabízíme hostům moderně servírované pokrmy, které odkazují na tradiční české recepty. Párování jídel s pivy z pivovarů Lobkowicz dotváří spolu s netradičním interiérem výjimečný koncept, který v tuzemské gastronomii nemá obdoby,“ říká Luděk Vocílka, marketingový ředitel SOU100 a dodává, že i ostatní nápoje pocházejí výhradně z České republiky.

SOU100
Hovězí tatarák se žloutkem a topinkou

Příznivce ekologie a udržitelnosti jistě potěší fakt, že si restaurace SOU100 zakládá na ekologické udržitelnosti a zachází se surovinami maximálně šetrně, neplýtvají s nimi a v každém kroku myslí na přírodu.

SOU100
Kachní prso

Restaurace SOU100 otevírá každý den v 8:00, kdy se zde servírují vydatné české snídaně a zavírá přesně o půlnoci. Otevřeno je 365 dní v roce. Více info naleznete na www.sou100zizkov.cz