close
Soutěž o tři voňavé balíčky s novou vůní Halloween Mía Me Mine

Soutěž o tři voňavé balíčky s novou vůní Halloween Mía Me Mine

Halloween Mía Me Mine

Hrajte s námi o tři voňavé balíčky s novou vůní Halloween Mía Me Mine. Každý obsahuje vůni Halloween Mía Me Mine 40 ml a krásnou stylovou tašku.

I am Mía, Me, Mine. A Ty jsi také Mía.

Mía, Me, Mine… to jsem já, to jsi ty: tři slova, která v nás probudí vášeň.

Mía, Me, Mine. Moje nejintimnější touhy; co vlastním, co mě vzrušuje, kdo mě volá. Nejsem jen to, co vidíte. Když jsem sama, všechno ve mě pulzuje víc než, kdy jindy, najít své vlastní limity.

Oválný, hladký, organický a jemný; flakón Mía Me Mine v sobě ukrývá ženskost. Bez žádných hranic. Příroda ke mě volá. Chci více. Dotyk a vzpomínky… Jsem sama z Mía Me Mine, a jsem to také já. Víčko je hranaté, geometrické, robustní, mužné. Barva uvnitř flakonu je fialkovorůžová. Právě v mých představách intimní, smyslná, která ti dává pocit volnosti. Fialkovorůžové sny, přání.

Tajuplné balení; temné intimní tóny touhy, které jsou skryté před veřejností, ale uvolněné, když jsem sama. Temná touha s čistým poselstvím: copak je uvnitř  Mía; Mía Me Mine.

Halloween

Vůni Halloween Mía Me Mine koupíte exkluzivně v parfumeriích Douglas, 40ml za 990 Kč a 100ml za 1390 Kč.

Napište nám do 9.4. na adresu redakce@fashionzoom.cz, jaké slovo vyvolává touhu ve vás. Tři z vás se můžou těšit na voňavý balíček. Do předmětu uveďte „ Mía Me Mine“.