close
Soutěž o tři voňavé balíčky s novými koncentrovanými sprchovými gely Yves Rocher

Soutěž o tři voňavé balíčky s novými koncentrovanými sprchovými gely Yves Rocher

sprchový gel Yves Rocher

Jak souvisí krása a potěšení vašich smyslů se zdravím naší planety? V Yves Rocher si myslíme, že zcela zásadně. Napadá nás spousta každodenních činností, kterými lze přispět. Ale pro začátek pro vás máme něco opravdu jednoduchého.

Chovat se ekologicky totiž můžete i ve sprše. A vaše potěšení z jedné kapky bude hned několikanásobné. Nový Koncentrovaný sprchový gel Yves Rocher, to je:

  • o polovinu menší spotřeba plastů
    mycí báze 100% rostlinného původu
    … a hlavně strom zasazený za každý zakoupený flakon

1 stlačení = 1 kapka = 1 koupel

Pro jedno použití vystačí množství o velikosti lískového oříšku. 100ml balení vystačí na 40 koupelí, tedy na stejný počet, jako 400ml balení běžného sprchového gelu. 4krát koncentrovanější sprchový gel s patentovanou* mnohovrstevnou lamelovou strukturou můžete přesněji dávkovat díky praktickému uzávěru s membránou.

Respekt k vaší pokožce…

– 97% složek přírodního  původu
– pH neutrální
– bez konzervantů

…i k planetě

– recyklovatelný flakon
– snadno biologicky odbouratelné složení
– mycí báze 100% rostlinného původu
– o 50% menší spotřeba plastů**
– o 50% méně skleníkových plynů

*) Patentováno ve Francii

**) Ve srovnání s použitím běžného sprchového gelu Yves Rocher o objemu 400 ml.

Sdílejte a doporučte všem, kterým záleží na budoucnosti naší planety! Sledujte naše počitadlo na www.yves-rocher.cz. Po celém světě jsme ve spolupráci s Nadací Yves Rocher zasadili už více než 68 milionů stromů. #yvesrochercesko #sprchujuseeko #actbeautiful

Vy nyní máte možnost vyhrát jeden ze tří balíčků, který obsahuje hned 3 sprchové gely – Mango & Koriandr, Vanilka a Oliva & Petit Grain. Napište nám do 10.6. na adresu redakce@fashionzoom.cz, která z těchto tří vůní je váš favorit. Balíčky získává 30., 60. a 90. odpověď. Do předmětu uveďte “ Yves Rocher“.