close
Třpytivé léto s Mii

Třpytivé léto s Mii

kosmetika Mii

Třpyt je trend číslo jedna pro letošní léto. Ať se tedy chystáte na festival, k moři nebo jen tak do města, nechte sluneční paprsky znásobit vaši krásu na všech frontách! ☺ Kosmetika Mii vám s tím pomůže.

kosmetika Mii

 

 1. Vysoce krycí lesk na rty – Mii Luscious Lip Sheen Relish 03, 489 Kč
  Luscious Lip Sheen je lesk na rty s vysokým krytím, lehkou texturou a výživnými vlastnostmi. Trojí účinky v jednom produktu: intenzivní pigmentace jako rtěnka, vysoký lesk a hydratace rtů jako balzám.
 2. Duo oční stíny – Mii Perfect Pair Eye Colour Creative Flair 01, 528 Kč
  Duo očních stínů v trendy fialové kombinaci, která k sobě ladí na 100 %. Fialové odstíny se hodí ke všem barvám očí a vysokou pigmentaci těchto stínů si prostě zamilujete.
 3. Třpytivá linka na oči – Mii Glitter Glam Liner Supernova 01, 395 Kč
  Supernova mezi linkami si zaslouží čestné místo ve vaší kosmetické sbírce. Pro nenápadné upoutání pohledu udělejte tenkou linku těsně nad řasami, pro výraznější efekt ji aplikujte na černou linku, a ty nejodvážnější ji musí vyzkoušet na celé víčko.
 4. Tekutý rozjasňovač – Sublime skin illuminator Verve 02, 759 Kč
  Chcete znát tajemství rozzářené pleti? Přimíchejte kapku tohoto rozjasňovače do svého běžného make-upu. ŽHAVÝ TIP: Jednou z nejvíce sexy oblastí na těle ženy jsou ramena a dekolt. Vklepejte trochu rozjasňovače na klíční kosti a vrcholky ramen. Efekt zaručen!
 5. Hydratační, krycí krém – Mii Luminous Tinted Moisturiser SPF 15, 625 Kč
  Tónovací hydratační krém dodá Vaši pleti jednotný vzhled, nebude ji zatěžovat v letních měsících a navíc chrání pleť před slunečním zářením díky SPF 15. Výživný extrakt z jablečných jadérek pomáhá zvýšit obranyschopnost pokožky a mořské řasy viditelně projasní pleť. Pomáhá vyrovnávat nerovnoměrné zčervenání pokožky a je vhodný pro všechny typy pleti.

  Kosmetika Mii je k dostání na www.beautysense.cz