close
Vyhrajte jeden ze tří šamponů BLONDME od Schwarzkopf Professional

Vyhrajte jeden ze tří šamponů BLONDME od Schwarzkopf Professional

BLONDME

Nastává zcela nová éra blond dokonalosti. Oblíbená BLONDME řada od Schwarzkopf Professional je nyní ještě dokonalejší a navíc obsahuje revoluční bonding technologii. BLONDME Bonding pečující řada je určená speciálně pro působení s BLONDME barvami, které používá kadeřník na salonuŠetrná pečující řada pro domácí péči vytváří vazby a pomáhá zachovávat mimořádné blond výsledky. Přípravky jsou vyvinuté zvláště pro studené a teplé blond. Novinkou jsou bezsulfátové šampony s obsahem Keratinu a Keratin Restore Bonding čistící kondicionér, který  lze použít místo šamponu pro zachování delšího efektu blond barvy.

Nová BLONDME řada chrání vlasy během zesvětlování, odbarvování a barvení

Zcela nové BLONDME barvy a tonery pečují o všechny blond zákaznice, ať už vyžadují studené, medové, karamelové tóny nebo duhové, krémové, platinové či blond styly.

BLONDME

Tone Enhancing Bonding šampon

Tento pigmentovaný bezsulfátový šampon má bohatý karamelový tón pro podporu a zachování teplých blond barev. Receptura obsahuje přesnou úroveň teplých pigmentů pro zachování teplých tónů, šetrně čistí a pečuje i o ty nejkřehčí zesvětlené a barvené vlasy. 250 ml, DMOC: 349 Kč

Vy nyní máte možnost vyhrát jeden ze tří šamponů BLONDME Tone Enhancing Bonding určených pro teplou blond barvu. Napište nám do 14.5. na adresu redakce@fashionzoom.cz, jak často si myjete vlasy. Šampón získává 40., 80. a 120. odpověď. Do předmětu uveďte „BLONDME“.