close
Vyhrajte jednu ze tří pánských vůní Roberto Verino Pure Man

Vyhrajte jednu ze tří pánských vůní Roberto Verino Pure Man

Roberto Verino

Roberto Verino Pure Man EdT –  to je čistota v každém nádechu, hluboká a dominantní. Obklopí vás atraktivitou muže v prostém duchu, ale také nejlepším způsobem: svěžestí, elegancí, šlechetností. Tato vůně je pro každého muže bez omezení věku a způsobu života.

Vůně dřevitě -svěží:

  • bergamotka, limetka, mandarinka, jablko, galban;
  • levandule mořská, šalvěj, bazalka, hvozdík, mořské řasy, jasmín;
  • santalové a cedrové dřevo, patchouli, dubový mech, jantar, pižmo

Roberto Verino

Roberto Verino –  projektant narozený ve španělské Galicii, který svůj příběh v módě rozproudil v Paříži, následně se vrátil do Španělska, aby oživil rodinný byznys svázaný s galanterií a koženou textilií. Od 1970 roku se jeho malá firma rozvinula na skvěle prosperující lokální firmu. Mimo módu se začaly navrhovat také kolekce brýlových obrouček. Tak jako každý opravdový Španěl – je milovníkem vína , které sám s vášní produkuje pod vlastní značkou. Dnes je Roberto Verino známý svými 12 vůněmi stvořenými jak pro muže tak pro ženy.

Roberto Verino

Soutěžíme o 3 pánské vůně RV Pure Man 75 ml/645 Kč pro opravdové muže, kteří milují čistotu vůně. Vůni zakoupíte exkluzivně v parfumeriích exkluzivně Douglas.

Napište nám na email redakce@fashionzoom.cz do 30.6., jaká vůně pro vás symbolizuje čistotu. Tři z vás se mohou těšit na výhru. Do předmětu uveďte „Roberto Verino“.